Техніка від компанії Miele

Miele - незалежна сімейна компанія, яка з моменту заснування в 1899 році в рівній мірі віддана як власникам, так і працівникам, покупцям і постачальникам. Компанія виробляє побутову техніку для приготування їжі, по догляду за білизною і підлогою, а також техніку для медичних установ та професійного використання (Miele Professional).

Техніка від компанії Miele це:

  • Традиції німецької якості;
  • Енергозберігаючі технології;
  • Максимальна надійність, безпека і тривалий термін служби;
  • Нестандартні рішення та індивідуальний підхід;
  • Консультаційна підтримка спеціальних проектів;
  • Технічна підтримка та кваліфіковане обслуговування в Україні.

Компанія Miele пропонує покупцям німецьку побутову техніку з 1899 року, яка встановлює стандарти надійності, продуктивності, простоти використання, енергоефективності, дизайну і обслуговування. Такий підхід відповідає принципу «Immer Besser» («Все краще і краще»), надрукованому засновниками компанії Карлом Міле і Райнхардом Цинканном на перших пральних машинах. Цей девіз характеризує компанію Miele і по сьогоднішній день.

Продукція Miele володіє високою надійністю завдяки використанню високоякісних компонентів і комплектуючих, а також сучасним системам виробництва і контролю. Кожен продукт, вироблений на підприємстві, проходить перевірку перед відправленням кінцевому клієнту. Надійність і довговічність продукції Miele підтверджується численними клієнтами, які експлуатують техніку Miele протягом 20-25 років.

Постійний розвиток і вдосконалення - основа всієї діяльності компанії Miele. Ця стратегія приносить Miele хороші плоди, про що свідчать численні премії та нагороди, яких компанія неодноразово удостоювалася в різних категоріях протягом багатьох років. Ці нагороди засновані на достовірних оцінках і технічних інноваціях.

Компанія Miele має рішення для комплектації нерухомості класу: комфорт, бізнес, преміум та еліт. Кожна категорія товарів (Discovery, Reference, Premium, Prestige) представлена повним асортиментом побутової техніки: технікою для кухонь, технікою по догляду за білизною і технікою по догляду за підлогою.

Відповідальність та якість, завжди були частиною корпоративної культури Miele. Ми включили дані принципи в основу всіх процесів компанії, від розробки продукту до виробництва. Всі наші виробничі заводи екологічно сертифіковані. Нашою метою є розробка ефективних і довговічних пристроїв, які виробляються, використовуються і утилізуються з найменшою шкодою для навколишнього середовища. Ми єдині в своїй галузі, хто тестує і декларує термін експлуатації своєї продукції на протязі 20 років.

Ця унікальна довговічність дозволяє економити ресурси планети і ваші інвестиції.

 

Контактна інформація:
0-800-500-290
Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
https://www.miele.ua
https://shop.miele.ua