Дзеркала та меблі від компанії «Вероніка»

Компанія «Вероніка» займається гуртовою та роздрібною торгівлею дзеркалами, меблями та предметами інтер’єру. Основними клієнтами компанії є меблеві салони та дизайнерські студії. Асортимент нашої продукції складають меблі різних закордонних європейських компаній-виробників. У нашому салоні Ви зможете придбати вишукані предмети інтер’єру виробництва Бельгії, Голландії, Німеччини, Італії, Польщі та Китаю.

У нас Ви знайдете меблі в стилі французького провансу, кантрі, класики, неокласики, модерну чи хай-тек. З кожного стилю ми підбираємо лише родзинки, слідкуємо за всіма модними тенденціями світу меблів та інтер’єру, тому серед асортименту компанії можна побачити всі новинки представлені на ринку Європи.

Окрасою будь-якого помешкання стане вишукане дзеркало виконане чи то в класичній золотій рамі, чи у стилі модерн розкішно обрамлене камінцями. Не залишать байдужими і полотна польських митців написані олійними фарбами. На Ваше побажання буде відтворено будь-яку картину: портрет, пейзаж, натюрморт чи релігійна тематика. Завжди маємо чим Вас здивувати. Запрошуємо у чарівну подорож до нашого салону-шоуруму. Переконані, Ви не залишитесь байдужими.

www.svitdzerkal.com.ua
www.meblidecor.com.ua